Prístrojové ošetrenie tváre a tela

ROBOLEX  –  systém endermológie

Anticelulitídový program, body lifting (spevnenie ochabnutých partií tela), formovanie postavy.

LIFTINGOVÉ   OŠETRENIE  TVÁRE A KRKU ( lymfodrenážna a rádiofrekvenčná vákuová masáž tváre ) 

Celulitída (tzv. pomarančová koža) predstavuje významný estetický problém postihujúci mnoho i veľmi mladých žien. Najčastešie postihuje oblasť zadnej strany stehien a gluteálnu (sedaciu) oblasť.

V oblastiach postihnutých celulitídou sa tukové bunky zväčšujú do hroznovitých strapcov, tlačia na krvné cievy aj v horných vrstvách kože a prekrvenie postihnutých oblastí sa zhoršuje. To vediena jednejstarne k zníženiu zásobovania bunky a spomalenie metabolizmu , a na druhej strane k spomaleniu vylučovania odpadových látok lymfatickými cestami.

Pri vzniku celulitídy sa uplatňuje jednak dedičná dispozícia k ochabnutiu spojivového tkaniva a jednak endokrinné faktory (ženské pohlavné hormóny – estrogény).

Revolúcia v liečbe celulitídy – preč s pomarančovou kožou!

1. Robolex  v sebe kombinuje 3 mechanizmy (pôsobiace súčastne) v jednom prístroji na odstránenie celulitídy:

 • Rádiofrekvencia (multipolárna – až 3 MHz, vel’mi vysoká energia určená len do lekárskej praxe): stimuluje metabolický proces v tukových partiách pomocou prehrievania tukových buniek až do hlbky 5-10 mm, syntetizuje kolagénové vlákna (spevnenie pokožky).
 • Podtlak (vákuum – valčeková masáž): zrychli krvný obeh a aktívne masážne prvky uľahčia lymfatický odtok, čo zvýši metabolizmus pokožky (odplavenie toxínov, okysličenie pokožky).
 • Laser (diodový laser – 650 nm): štiepi tukové bunky a prispieva k modelovaniu postavy

3. Robolex (kavitácia – ultrazvuková liposukcia) je rozkmitanie tukových buniek, ktoré sa následne vyprázdňujú, čím sa tuk lymfatickým systémom vyplavuje z organizmu.

Bodylifting (spevnenia tela). Na spevnenie ochabnutého brucha (po pôrode, po výraznom schudnutí), ramien s úspechom používame prístroj Robolex  (rádiofrekvencia + podtlak v kombinácii s kavitáciou – ultrazvuková liposukcia). Bodylifting je s úspechom používaný aj po klasickej chirurgickej liposukcii na dohladenie nerovností a zosílenie účinku liposukcie. Postup ošetrenia je rovnaký ako pri ošetrení celulitídy.

Video

Zobraziť zdrojový obrázok

Anticelulitídový program a formovanie postavy

Redukcia a odstránenie celulitídy, redukcia tuku, formovanie postavy a vypnutie pokožky prístrojom ROBOLEX

Celulitída (odborne lipohypertrofia, tzv.pomarančová kôra ) predstavuje veľký estetický problém prejavujúci sa hrboľatou pokožkou predovšetkým v oblasti stehien, bokov a zadočku. Týmto syndrómom trpí 80-90 percent žien. Je spôsobená tukovými bunkami v podkoží, ktoré zadržujú toxíny a vodu. Dochádza k zväčšeniu objemu podkožných tukových buniek do tvarov hrozna a ich vytláčaniu smerom k horným vrstvám kože. V mieste je značne obmedzený prietok krvi a lymfy. Na základe zmien prekrvenia, prísunu živín a neschopnosti organizmu odplaviť škodliviny, uväznený tuk zostava nevyužitý a dochádza k jeho hromadeniu. Ak celulitída vznikne, už nikdy nezmizne sama od seba, dokonca má tendenciu zhoršovať sa ak proti nej nebojujete. Dá sa však redukovať rôznymi účinnými prostriedkami a liečebnými postupmi.

Robolex- telová a tvárová multiaplikačná platforma 4 v 1

Špičkový prístroj Robolex je v súčasnosti najvyspelejšou technológiou v oblasti formovania tváre a tela. Unikátna kombinácia zložiek lipolaser, multipolárna rádiofrekvencia, vákuum, kavitácia zaručuje perfektné výsledky pri ošetrení tela a tváre. Táto multiaplikačná platforma s lipolaserom slúži na odbúravanie tukov a redukciu celulitídy. Ponúka v sebe najnovšie dostupné technológie, vynikajúce technické prevedenie, najvyššiu kvalitu a vlastnú inovatívnu originalitu. Klient nie je ničím limitovaný. Ošetrenie je možné vykonávať celoročne. Optimálnych je 6-10 ošetrení 1-2x týždenne. Po absolvovaní celej kúry účinok pretrváva niekoľko mesiacov (je však výrazne ovplyvnený životným štýlom pacientky). Celulitídu zhoršuje nesprávna životospráva a nedostatok pohybu. Vplyv na ňu má aj dedičnosť, antikoncepcia, tehotenstvo, nadváha, stres, nedostatok tekutín, konzumácia sladkých, mastných jedál a fajčenie. Negatívne pôsobí aj nosenie tesného oblečenia a bielizne, ktoré zhoršuje prekrvenie pokožky.

Unikátna kombinácia zložiek zaručuje perfektné výsledky pri ošetrení tela i tváre:

– lipolaser / 655 nm /
– multipolárna rádiofrekvencia
– vákuum
– kavitácia

Hlavné aplikácie:

– redukcia tukov a celulitídy
– formovanie postavy
– drenážovanie, zlepšenie vazodilatácie
– liečba obezity
– mimoriadne kvalitné ošetrenie tváre – super lifting
– omladzovanie a zlepšenie elasticity pokožky,  redukcia vrások

Ošetrenie nie je vhodné pri týchto kontraindikáciách:

– keloidné jazvy
– akútne ochorenia
– malígne tumory
– horúčka
– kardiálne ochorenia (pacemeaker)
– požívanie stimulátorov chrbtice a moč.mechúra
– menštruácia
– tehotenstvo, kojenie
– kožné ochorenia
– klienti po NCMP
– deti
– alergie a /alebo atopická dermatitída
– popálená koža

      HYDRA FACE 5v1

————————————————————————-

Mediswiss Hydro Face 5v1

Detoxikuje, regeneruje a chráni

Omlazení, vyhlazení vrásek
Sjednocení tónu pleti, vyrovnání hydratace
Zlepšení struktury pleti, redukce rozšířených pórů
Terapie akné
Pravidelná péče pro zdravou pleť

Výhody technologie Hydro Face 5 v 1:
čištění, exfoliace, extrakce a infúze aktivních látek

Používá čtyři přepínatelné nezávislé 500 ml zásobníky

Okamžitý výsledek bez vedlejších efektů a nutnosti rekonvalescence
Efektivní pro všechny typy pleti
Celoroční použití

Hydro Face 5v1 umožňuje hluboké čištění pórů, rozpouští a vysává nečistoty,
umožňují dokonalou exfoliaci kůže bez nežádoucího podráždění, bezbolestně odstraňuje mazové zátky, póry zůstávají čisté a  vpravuje hydratační a antioxidační látky z použitých roztoků do kůže. Ošetření tímto přístrojem je efektivní pro všechny typy pleti včetně citlivé, mastné a stárnoucí. Hydro Face 5v1 řeší problémy pleti spojené s poškozením sluncem, hyperpigmentace, vyhlazuje jemné linky, vrásky, redukuje kožní maz a rozšířené póry, vyrovnává hydrataci pleti.
Volitelná diamantová dermabraze umožňuje mechanickou exfoliaci hrubších částí kůže. Přístroj obsahuje aplikátory LED světla v modrém a červeném spektru, červené světlo se aplikuje na projevy stárnutí kůže, modré světlo se využívá k ošetření akné a nadměrně mastné kůže. Koncovky pro BIO RF napínají pokožku na obličeji.

   BDR Systém   Ošetrenie – Mezoterapia

BDR ponúka širokú škálu ošetrení pre všetky typy pleti a zameriava sa na riešenie problémov:

 • strata elasticity pleti – ochabnutá pokožka,
 • jemné aj hlboké vrásky,
 • nečistá a problematická pleť – redukuje akné,
 • pórovitá a upchatá pleť – sťahuje rozšírené póry,
 • suchá zhrubnutá a citlivá pleť,
 • slnkom poškodená pleť, atrofia svalstva,
 • zjednotenie pigmentácie,
 • redukcia jaziev – akné, kiahne, jazvy po úrazoch (nekeloidného charakteru),
 • ošetrenie očného okolia – viditeľne redukuje vrásky okolo očí, tmavé kruhy, opuchy,
 • možnosť ošetrenia aj veľmi citlivých miest ako oblasť medzi obočím, nad hornou perou, medzi obočím a viečkom.

Ošetrenie BDR je neinvazívne a absolútne  bezbolestné. Pre dosiahnutie želaného výsledku je ideálne absolvovať kúru 3-6 ošetrení, podľa stavu pokožky. Jedna BDR kúra dodá pleti toľko hydratácie, čo bežnými kozmetickými prípravkami nie je možné.

Táto metóda bola vyvinutá pre najnáročnejšie kozmetičky, ktoré majú radi inovatívne, vysoko účinné ošetrenia  s okamžite viditeľným účinkom a ktoré radi ponúknu svojim klientkám to najlepšie a najmodernejšie.

Je to skutočný nástroj v rukách odborníka, ktorý umožní premenu sne na skutočnosť. Kozmetické chyby sa dajú veľmi úspešne riešiť pomocou BDR techniky.

Zákazníčky kozmetických salónov vyžadujú stále nové druhy starostlivosti ale predovšetkým, aby ošetrenie bolo príjemné, efektívne, okamžite viditeľné aby nemuseli dlho čakať na výsledky a najmä aby nebolo treba absolvovať veľmi veľa sedení.

Všetky tieto kritéria a ešte podstatne viac spĺňa nový systém ošetrenia BEAUTY DEFECT REPAIR, alebo BDR.

Táto revolučná metóda bola vypracovaná na základe dlhoročných skúseností v spolupráci s teamom lekárov, inžinierov, biológov a tak najpokrokovejšie kozmetičky môžu ponúknuť niečo absolútne odlišné, nové, čo sa nepodobá na doteraz používané techniky. Podstatou metódy je synergické pôsobnie prípravkov a BDR techniky.

Po povrchovom čistení nasleduje vyrovnanie a zvýšenie pH pokožky tváre – ako jedinečný systém pred nanášaním kyselín.
Potom nasleduje aplikácia prípravkov na prekonanie bariéry epidermy. Používajú sa na to rôzne koncentrácie prípravkov – AHA kyseliny a kyselina glykolová.Ich výber pre daný typ pleti vyžaduje vysokú odbornú pripravenosť kozmetičky. Aplikácia kyselín je doplnená svetelnou terapiou s chladiacim účinkom, čo uvítajú klienti najmä pri pôsobení kyselín s vyššou koncentráciou.

Na rozdiel od iných typov kyselín, pri týchto prípravkoch Re-action natural, alebo Re-action deep sú určené aj ich pH hodnoty.
Nasleduje neutralizácia kyselín prípravkom Re-turn.

Nasledovný krok je jedinečný a z kozmetického hĽadiska celkom nový. Ide o tzv. „perforáciu“ pokožky. Celý úkon sa vykonáva špeciálne vyvinutou vibračnou hlavicou, ktorá je ukončená jednorázovou násadkou. Na mikropeeling sa používa hlavica so 40 platovými výbežkami, ktorá včaka obrovskej vibrácií bezbolestne odstraňuje odumreté bunky, ktoré sme uvoĽnili kyselinami. Pri perforácií sa používa nástavec, ktorý sa skladá z malých , sterilných a symetricky usporiadaných , cca 1mm dlhých výbežkov z chirurgickej ocele. Ihly „otvárajú“povrchovú vrstvu epidermy, čo predstavuje približne 250 000 úderov počas 5-minútového ošetrenia. Metóda je vyvinutá tak, že počas ošetrenia nedochádza ku krvácaniu a je absolútne bezbolestná.

Do „perforovanej “ pokožky sa lepšie dajú vpraviť všetky účinné látky v ďalšej fáze ošetrenia, kde sa využívajú manuálne masážne techniky.

Nie sú to však obyčajné techniky, ale masíruje sa cez elektromagnetické pole bez toho, aby cez klientku alebo kozmetičku priamo prechádzal elektrický prúd.

Absolútne nezvyčajné je aj to, že masáž sa robí cez nanesenú kolagénovú alebo vliselínovú masku a cez fóliu vo vinyolvých rukaviciach!

K absolútnym novinkám patrí nová hlavica, ktorá rieši problémy hlbokých vrások a drobných ale hlbokých vrások okolo pier a očí.

Výsledky ošetrenia sú okamžite viditeľné. Pre lepší a dlhodobý účinok sa doporučuje vo forme kúry – čiže 3-5 sedení.

NOVINKA!      COOLIFTING

——————-————————-

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt coolifting fotoVýsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt coolifting foto

Čo je Coolifting?

Revolučný registrovaný systém, ktorý umožní vykonávať šokujúce ošetrenie tváre pomocou bezpečnej, rýchlej a účinnej metódy.

Ako to funguje?

Pištoľ Coolifting vysiela na tkanivá tváre silný tok CO2 pri veľmi nízkej teplote a veľmi vysokom podtlaku v kombinácií s vysoko koncentrovanými atomizovanými účinnými látkami (zložkami kyseliny hyalurónovej).

Čo budem cítiť počas ošetrenia a po ňom?

Procedúra je bezbolestná. Tlak aplikácie účinných látok a teplota sú technicky kontrolované, ošetrenie je bez pocitu diskomfortu. Žiadna špeciálna starostlivosť nie je potrebná po ošetrení.

Bližšie chrakteristiky Cooliftingu

Coolifting otvára nové možnosti liftingového ošetrenia v kozmetických salónoch. Je to revolučný registrovaný systém, ktorý umožní vykonať úžasné, priam šokujúce ošetrenie tváre pomocou bezpečnej, rýchlej a účinnej metódy. Coolifting v jedinom sedení dodáva pokožke podstatne mladší vzhľad.

Koncept

Metóda je založená na použití Coolifting pištole, ktorá vysiela drobné “strely” na pokožku tváre cez silný tok CO2 pod vysokým podtlakom a veľmi nízkou teplotou v kombinácií s extrémne vysokou koncentráciou atomizovaných účinných látok. Je to najdramatickejšie a najrýchlejšie ošetrenie, ktoré dokáže vzdorovať plynúcemu času.

Aplikácia

Studený tok CO2 a atomizované účinné látky v kombinácií s vysokým aplikovaným tlakom majú nasledovné účinky:

paradoxný pohyb ciev: počas mikrocirkulácie dochádza k zúženiu krvných ciev, ktoré vystrieda ich rozšírenie. V dôsledku silnej stimulácie chladom krvné cievy striedavo sa sťahujú a rozširujú, aby odporovali stimulu.
cryophoréza a barophoresa: zvýšenie aktívnych látok Cooliftingu cez chlad a tlak. Kombinácia chladu s vysokým tlakom aplikovaných na epidermis zapríčiňuje silnú penetráciu Coolifting ingrediencií a exponenciálne zvyšuje ich účinky.
cryo-carboxyterapia: Tok CO2 pri veľmi nízkej teplote a vysokom tlaku aktivuje mikrocirkuláciu, indukuje tvorbu kolagénu a elastínu a zvyšuje okysličenie tkanív.
tepelný šok: stimulácia hlboko uložených tkanív. Tieto tkanivá majú normálnu teplotu okolo 36ºC. Prudké zníženie teploty má za následok okamžitú reakciu v hĺbke dermy.
Coolifting

Jednoduché, efektívne, neinvazívne a rýchle ošetrenie, kedy sa za krátky čas ocitneme v novej budúcnosti pri omladení tváre.

Oblasti použitia

Coolifting bol navrhnutý na rýchle a jednoduché ošetrenie tváre za účelom dosiahnutia celkového liftingového efektu, ktorý vyhladzuje a rozjasňuje pokožku. Špeciálna pozornosť sa venuje oblastiam, ktoré sú viac náchylné na vrásky buď v dôsledku mimiky alebo gravitácie: okolie očí, čelo, vrásky hnevu, líca a okolie pier.

Coolifting

Charakteristika Cooliftingu

Coolifting otvára nové možnosti liftingového ošetrenia v kozmetických salónoch.
Je to revolučný registrovaný systém, ktorý umožní vykonať úžasné, priam šokujúce ošetrenie tváre pomocou bezpečnej, rýchlej a účinnej metódy.
Coolifting v jedinom päťminútovom sedení dodáva pokožke podstatne mladší vzhľad.

Koncept

Metóda je založená na použití Coolifting pištole, ktorá vysiela drobné “strely” na pokožku tváre cez silný tok CO2 pod vysokým podtlakom a veľmi nízkou teplotou v kombinácií s extrémne vysokou koncentráciou atomizovaných účinných látok.
Je to najdramatickejšie a najrýchlejšie ošetrenie ktoré dokáže vzdorovať plynúcemu času.

Aplikácia

Studený tok CO2 a atomizované účinné látky v kombinácií s vysokým aplikovaným tlakom majú nasledovné účinky:

 • paradoxný pohyb ciev: počas mikrocirkulácie dochádza k zúženiu krvných ciev ktoré vystrieda ich rozšírenie. V dôsledku silnej stimulácie chladom krvné cievy striedavo sa sťahujú a rozširujú aby odporovali stimulu.
 • cryophoréza a barophoresa: zvýšenie aktívnych látok Cooliftingu cez chlad a tlak. Kombinácia chladu s vysokým tlakom aplikovaných na epidermis zapríčiňuje silnú penetráciu Coolifting ingrediencií a exponenciálne zvyšuje ich účinky.
 • cryo-carboxyterapia: Tok CO2 pri veľmi nízkej teplote a vysokom tlaku aktivuje mikrocirkuláciu, indukuje tvorbu kolagénu a elastínu a zvyšuje okysličenie tkanív
 • tepelný šok: stimulácia hloboko uložených tkanív. Tieto tkanivá majú normálnu teplotu okolo 36?C. Prudké zníženie teploty má za následok okamžitú reakciu v hĺbke dermy.

Protokol ošetrenia

Samostatné ošetrenie: okamžitý účinok už aj po jednom sedení. Výrazný liftingový efekt, ktorý sa prejaví vyhladením a rozjasnením pokožky, napnú sa povrchové vrásky a redukuje sa hĺbka vrások.

Ošetrenie vo forme kúry: 8 sedení 2x do mesiaca. Výrazný omladzujúci účinok: intenzívna stimulácia kolagénu a elastínu, regenerácia dermy, zlepšuje textúru a kvalitu pokožky.

Udržujúce sedenie: jedno sedenie každé 2 týždne.

Je potrebný individuálny prístup ku každej klientke.

BLUE LIGHT – MODRÉ SVETLO

Modré svetlo – BLUE LIGHT otvára nové dimenzie pomocou fototerapie pri ošetrení a liečbe akné v kozmetických salónoch.

 • Liečba svetlom je celosvetovo uznávanou, pomerne mladou metódou v modernej kozmetike.
 • Vysoko účinná technológia 48 LED diódami s vlnovou dĺžkou 482 nm pozitívne pôsobí na celkovú regeneráciu pokožky.

Ošetrenie je absolútne nenáročné –  po aplikácií špeciálnej masky  Re-harmony mineral mask a nasadení ochranných okuliarov masku necháme pôsobiť cez modré svetlo. Ošetrenie nevyžaduje žiadnu fyzickú námahu, klient leží na lehátku pod modrým svetlom. Výsledky sú viditeľné už po prvom sedení – dochádza k zlepšeniu zápalových stavov na pokožke.

Indikácie ošetrenia:

 • zlepšenie stavu akné
 • celková regenerácia pokožku
 • urýchlenie procesu hojenia

Výhody ošetrenia prístrojom BLUE LIGHT-modré svetlo:

 • bezbolestné, pohodlné a rýchle ošetrenie
 • najúčinnejsšia kozmetická metóda na liečbu akné a problémovej pleti

Účinky ošetrenia prístrojom BLUE LIGHT – modré svetlo:

 • Použitie modrého svetla patrí k naúčinnejším metódam pri starostlivosti o problémovú pokožku.
 • Pôsobenie modrého svetla BLUE LIGHT podporuje hojivé procesy , má výrazné protizápalové a upokojujúce účinky.
 • Pomáha pri regulácií nadbytočnej produkcie mazu a veľmi silne pôsobí proti baktériám spôsobujúcim akné.
 • Uľahčuje hojenie neurodermatidtídy a psoriázy, zlepšuje stav pleti ku sklonom k alergiám.
 • Stiahnu sa rozšírené póry, upravuje sa premastnenie pokožky, pleť sa rozžiari.

Novinka!Prístroj GENEO

Vďaka prelomovej technológii, Geneo ™ poskytuje vynikajúce výsledky v starostlivosti proti starnutiu pôsobením na kožu v hlbšej úrovni. Ošetrenie Geneo ™ je vhodné pre všetky typy pleti – akýkoľvek etnický pôvod, sfarbenie pleti a citlivú pokožku.

 

TriPollar rádiofrekvencia

Patentovaná TriPollar technologie násobí efekty předchozí uni nebo bipolární technologie využitím systému ovládání toku energie mezi třemi aktivními elektrodami. Rychlou změnou polarity jednotlivých elektrod dochází k soustředění velkého množství energie v hlubokých vrstvách pleti. Tato patentovaná metoda dosahuje viditelných klinických výsledků ve struktuře pleti již od první aplikace. Využití TriPollar radiofrekvence je celoroční a zcela bezpečné pro všechny druhy i fototypy pleti. Výsledkem je pevnější pleť s redukovanými vráskami a linkami.

OXYGENEO

Hlboká infúzia. Kvalitné aktívne látky. Vynikajúce výsledky proti starnutiu.

Pri každom ošetrení OxyGeneo ™ môžete odstrániť jemné linky a vrásky, minimalizujete veľkosť pórov, hydratujete a vyživujete pleť, oživíte jednotvárny vzhľad pleti a zlepšíte celkový vzhľad tváre. Vyberte výživnú kapsulu, ktorá vyhovuje vašim špecifickým problémom pleti a zlepšite svoje výsledky.

NeoBright ™

NeoBright ™ je prelomové riešenie, ktoré prináša bezkonkurenčné zosvetlenie pleti a bielenie pigmentácie. Gél NeoBright ™ vpravuje účinné látky hlboko do pokožky, kde sú dokonale vstrebávané.

Kyselina azaleová = pigmentácie

Kyselina azaleová je známa účinná látka, ktorá sa používa na liečbu kožnej hyperpigmentácie. Znižuje aktivitu buniek produkujúcich pigment.

Kyselina kojová = zosvetľovanie pokožky

Kyselina kojová je prirodzene sa vyskytujúca látka produkovaná hubami, ktorá inhibuje tvorbu melanínu. V kombinácii s kyselinou azelovou dochádza k synergickému zosvetleniu a bieliacemu účinku.

Retinol = Anti – Aging

Derivát vitamínu A, je klinicky preukázané, že Retinol zvyšuje produkciu kolagénu a obnovu kožných buniek. Je tiež známy ako jedna z najlepších látok proti starnutiu.

NeoRevive ™

NeoRevive ™ úplne definuje ošetrenie pleti. Gél NeoRevive ™ jemne hojí a regeneruje pleť pomocou účinných látok, kde sú optimálne absorbované pokožkou.

Kyselina hyalurónová = redukcia vrások

Prirodzene produkovaná v ľudskom tele, je zodpovedná za zadržiavanie tekutín a kožnej hydratácie. Pri starnutí schopnosť ľudského tela znižuje výrobu kyseliny hyalurónovej. To má za následok tenkú, suchú a vráskavú pleť.

Peptidy = obnova pleti

Peptidy sú malé proteínové fragmenty, ktoré posilňujú schopnosť pokožky zadržiavať tekutiny. V kombinácii s kyselinou hyalurónovou je vytvorený synergický efekt dermálnej obnovy, čím sa redukujú vrásky.

Retinol = Obnova kolagénu

Derivát vitamínu A, u Retinolu bolo klinicky preukázané zvýšenie produkcie kolagénu a kožných buniek. Je známy ako jeden z najlepších bojovníkov proti vráskam.

AKO TO FUNGUJE


1. EXFOLIÁCIA

OxyGeneo ™ odlupovaním kože vrchnej vrstvy pokožky odstraňuje odumreté bunky, vyhladzuje a obnovuje pleť a pripravuje ju na príjem aktívnych látok. OxyGeneo ™ je bezpečný pre všetky odtiene pleti a bez podráždenia sa môže ošetrovať aj citlivá pleť.

2. INFÚZIA

Pomocou našej exkluzívnej kapsule OxyGeneo ™ čistí pleť, a pri tom infúziou vpravuje do pleti aktívne zložky. Môžete si vybrať medzi NeoRevive ™ pre omladenie a proti starnutiu alebo NeoBright ™ pre zosvetlenie pokožky a zlepšenie textúry pleti.

3. OKYSLYČENIE

OxyGeneo ™ produkuje bubliny CO2, ktoré jemne praskajú na povrchu pleti a vytvárajú fyziologickú reakciu, ktorá posiela okysličenú krv do ošetrovanej oblasti, zvyšuje kapilárny prietok a metabolizmus pokožky. Výsledkom je okysličenie pleti a optimálna absorpcia aktívnych zložiek dodaných ošetrením.

VÝSLEDKY


NeoBright ™

Zlepšenie štruktúry pleti, jej farby a veľkosti pórov. Vidíme bieliaci účinok na pehy (šípka ) a zmiernenie pigmentácie (seborheic keratóza) vidíme na spodnej časti nosoústnych záhybov.

NeoRevive ™

Vidíme okamžitý účinok ošetrenia NeoRevive ™ OxyGeneo ™ po jednom sedení. Jemné vrásky okolo očí sú viditeľne a okamžite vylepšené.

NeoBright ™

Zlepšenie vzhľadu pleti (elastóza) ; difúzna pigmentácia ošetrenej oblasti je takmer odstránená. Ošetrená oblasť je oveľa jednotnejšia, jemná a hladká.

ČASTÉ OTÁZKY


Aká je OxyGeneo ™ technológia ?

OxyGeneo ™ je inovatívna technológia exfoliácie pleti (odstránenie odumretých kožných buniek z povrchu kože) , zvyšuje úroveň okysličenia pleti a infúziu účinných látok, ktoré blahodarne pôsobia na pleť. Súčasne exfoliácia spolu s okysličením pleti optimalizuje vstrebávanie výživných prvkov v géle bohatom na živiny.

Ako OxyGeneo ™ okysličuje moju pleť ?

OxyGeneo ™ využíva Bohrov efekt, ktorý bol objavený Christianom Bohrom v roku 1904. Princípom Bohrovho efektu je fakt, že zvýšením koncentrácie CO2 (oxid uhličitý) dochádza k zvýšeniu obsahu kyslíka (O2) v pleti zvnútra. Pri použití kapsule a terapeutického gélu dôjde k vytvoreniu veľkého množstva CO2 na koži, ktorý aktivuje Bohrov efekt. Tým dôjde k prirodzenému maximálnemu okysličeniu pleti. Okysličovanie pokožky je prospešné vo všetkých anti – aging a reparačných postupoch ošetrenia pleti.

Pocit z ošetrenia OxyGeneo ™ ?

Ošetrenie OxyGeneo ™ je vnímané ako príjemná masáž tváre. Exfoliácia je popisovaná ako veľmi osviežujúca a pohodlná preto, že tu nie je využívaný žiadny podtlak (ako u iných prístrojov pre starostlivosť o tvár) . Celkové ošetrenie je upokojujúce a uvoľňujúce. Veľa klientov pri ošetrení zaspí a prebúdza sa s pocitom oddýchnutia a omladenia. Klienti s citlivejším typom pleti môžu cítiť pocit tepla na koži počas prvej časti ošetrenia.

OxyGeneo ™ v porovnaní s mikrodermabráziou ?

 • Mikrodermabrázia vykoná jednoduchú exfoliáciu pleti, ale bez pridanej hodnoty pre pleť. Pre vylepšenie výsledku je potrebná aplikácia účinnej masky. Výsledok však nie je stabilný, záleží na použitom produkte. Geneo vám dáva možnosť využiť ošetrenie s plným anti – aging a zosvetľujúcim efektom.
 • GENEO vykonáva peeling na vlhkej pokožke (výhodnejšie než na suchej) , ošetrenie bude ľahké a príjemné, bez podráždenia pokožky atď.
 • GENEO nepoužíva žiadne vákuum , ktoré môže spôsobiť rozšírenie povrchových žiliek.
 • Nehrozia žiadne hygienické a infekčné riziká týkajúce sa napríklad kapsule, ktorá skutočne vykonáva exfoliáciu na jedno použitie.
 • OxyGeneo okysličuje a vykonáva infúziu účinných látok do pleti, zatiaľ čo mikrodermabrázia vykoná len exfoliáciu bez pridanej hodnoty. OxyGeneo využíva infúziu do kože – vpravuje zložky ošetrovacích gélov: kyselina hyaluronová, kyselina azaleová atď.
 • Terapia je veľmi tichá bez obťažujúceho hluku.
 • Pri ošetrení mikrodermabráziou je bežné výrazné podráždenie pokožky trvajúce až 4 dni. To je do značnej miery spôsobené podráždením, ktoré spôsobuje opuch kože a anaeróbne prostredie umožňuje baktériám lepšie množenie. GENEO poskytuje vynikajúcu exfoliáciu s minimálnym podráždením a dodatočné problémy sú veľmi zriedkavé.
 • Celkovo máte výborný pocit po ošetrení pleti, ktorý vám nikdy nemôže mikrodermabrázia poskytnúť.

Môžem absolvovať ošetrenie OxyGeneo ™, keď mám akné ?

Áno. Exfoliácia je nedráždivá, a pretože OxyGeneo ™ nie je vákuové zariadenie, možno ošetriť oblasti tváre postihnutej nezápalovými akné. Poraďte sa so svojím OxyGeneo ™ expertom o vašich špecifických kožných problémoch.

Čo možno očakávať, vidieť a cítiť po ošetrení OxyGeneo ™ ?

Po ošetrení OxyGeneo ™ je pleť bohatá na kyslík a živiny. Vyzerá hladká, mäkká, lesklá a žiarivá. Pleť je svieža, jemná a aktívna.

Prečo nepoužívať technológie využívajúce vákuum ?

Pri použití vákua (s mikrodermabrazívnym zariadením a inými infúznymi technológiami) môže dôjsť k poškodeniu kapilár a spôsobiť viditeľné zmnoženie malých žiliek v priebehu času. OxyGeneo ™ je ne-vákuové zariadenie, je bezpečné pre použitie na všetkých typoch (vrátane citlivej pokožky) kože, v oblastiach tváre bohatých na kapiláry, ako je nos, a na citlivú pokožku okolo očí a úst.

Ako často môžem mať ošetrenie OxyGeneo ™ ?

K terapii kožných problémov, ako je poškodenie slnkom alebo akné sa odporúča jedno ošetrenie týždenne. OxyGeneo ™ raz za mesiac je perfektný dlhodobo udržiavací program proti starnutiu. Váš špecialista starostlivosti o pleť pripraví plán, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Môžem po ošetrení OxyGeneo ™ vyzerať lepšie než predtým ?

Áno! Terapia OxyGeneo ™ nemá prestoje a pleť vyzerá skvele hneď po ošetrení. Ak máte blížiacu sa významnú udalosť, naplánujte si terapiu OxyGeneo ™ na rovnaký deň alebo o deň skôr a budete vyzerať skvele.

Čo je pre mňa lepšie, NeoBright ™ alebo NeoRevive ™ ?

To záleží od typu a stavu vašej pleti. Váš špecialista vám odporučí najlepší prípravok pre vás. Ak máte pigmentované lézie (tmavé škvrny) alebo tmavú pleť, pravdepodobne NeoBright ™ bude tou pravou voľbou pre vás. Ak chcete zlepšiť celkový vzhľad pokožky a zmenšiť póry, NeoRevive ™ by mohlo byť lepšie, a alebo kombinácia oboch. Opäť platí, že najlepší zdroj je váš profesionálny odborník, ktorý bol dobre vyškolený na použitie GENEO.

Aký je rozdiel medzi OxyGeneo ™ a infúznymi technológiami, ktoré využívajú vákuum ?

Existuje významný rozdiel medzi technológiami, ktoré využívajú lokálne „omývanie“ produktov na koži a GENEO obohateného produktu, ktorý je nanesený na celú tvár a je ponechaný na pleti v priebehu exfoliácie a infúzneho procesu. Po prvé – proces okysličovania spôsobí obohatenie pleti tváre účinnými látkami po celom povrchu tváre, na rozdiel od prístrojov využívajúcich podtlak – tam je infúzia vykonávaná vždy len v oblasti malého aplikátora, kde je práve podtlak. Kyslíkom obohatená krv je dopravovaná do kožných buniek. Prípravok sa aplikuje na celú tvár a pracuje na expandovanej koži dlhšie časové obdobie. Produkt má veľa času, aby sa vstrebal na celej tvári, kde obohatená krv prenáša účinné látky do bunky a poskytuje dôležité výhody. Predchádzajúca kožná infúzna technológia pracuje z tekutými roztokmi tak, aby nezanášali hadice. Výrobky OxyGeneo ™ sú obohatené kyselinou hyaluronovou, peptidami, antioxidantami atď., a sú vyrábané v optimálnej koncentrácii pre priame použitie na kožu.

Aby sme to zhrnuli: OxyGeneo ™ ošetruje celú tvár po celú dobu liečby.
Vodnaté infúzne technológie vykonávajú abráziu pleti pomocou vákua (nie je dobré pre kapiláry) môžu ošetrovať len malú plochu (veľkosť koncovky aplikátora) a produkt ide bleskurýchlo cez kožu, a nemá dostatok času, aby bol skutočne vstrebaný.

FOTÓNOVÁ TERAPIA (4 DRUHY SVETLA)

Fotónová LED terapia

Sme tvory svetla. Naše bunky sú fotoreceptívne a odpovedajú rozličnými spôsobmi na rozličné farby svetla. LED (dióda emitujúca svetlo) je známa ako laser nízkej úrovne, a keď sa správne aplikuje, dokáže priniesť mnohé prospešné účinky na koži. LED dodáva koži potrebnú svetelnú energiu na stimuláciu tvorby bunkového kolagénu, liečivú odpoveď, cirkuláciu krvi a lymfy. Každá farba svetla používaná v systéme série Q ovplyvňuje kožu a pod ňou ležiace tkanivá rozličnými prospešnými spôsobmi.

Fotónový prístroj využíva 7 druhov svetla. Dobre známe svetlo používané v aréne krásy je ČERVENÉ svetlo známe svojou schopnosťou vyhladzovať a stimulovať tvorbu kolagénu a aktivitu fibroblastov za účelom obnovovacích účinkov proti starnutiu. Existuje aj ZELENÉ svetlo vynikajúce na upokojenie a dokonalé na rosaceu alebo MODRÉ svetlo známe ako bojovník proti baktériám a vynikajúce na kožné akné. LED je vynikajúca, keď sa používa samostatne alebo spolu s ďalšími modalitami ošetrenia.

♦ Červené svetlo:
Podporuje metabolizmus, zrýchľuje cirkuláciu krvi, zlepšuje hydratáciu kože, zvyšuje kožný kolagénový proteín, zintenzívňuje elasticitu a vyhladenie jemných vrások.

♦ Modré svetlo:
Zabíjanie baktérií, čistenie kože, aktivácia buniek, liečenie zranenia, podpora zloženia proteínu-oseínu.

♦ Zelené svetlo:
Účinná redukcia melanínových buniek, zníženie tvorby pigmentu, úprava funkcie kožných žliaz, zníženie podráždenia mazových žliaz.

Dosiahnuté výsledky omladenia pleti LED svetlom:

 • Fototerapia celého tela, omladenie pleti
 • Minimalizuje vrásky a jemné linky
 • Redukuje poranenia na nohách
 • Zjemňuje a spevňuje pokožku
 • Uzdravuje poškodenú pokožku
 • Uzdravuje a zabraňuje akné
 • Stimulácia a regenerácia kolagénu
 • Aktivuje bunky fibroblastov, ktoré vytvárajú kolagén a elastín
 • Stimuluje zvýšenie prietoku krvi, regeneráciu, obeh a okysličovanie
 • Lieči kožné škvrny
 • Redukuje zhoršovanie pokožky
 • Zvlhčuje pokožku, čo pomáha vypĺňať pokožku
 • Detoxikácia organizmu
 • Pomáha pri nepravidelnej pigmentácií
 • Zvyšuje cirkuláciu
 • Redukuje hnedé škvrny produkujúce melanín
 • Redukuje veľkosť pórov
 • Redukuje hrubosť pokožky
 • Redukuje celkové začervenanie, návaly horúčavy, rozšírené kapiláry

ULTRAZVUKOVÉ OŠETRENIE – KAVITAČNÝ PEELING-SKIN SCRUBER – SONOFORÉZA

osetrenie_so_scrubberomOŠETRENIE SO SKIN SCRUBBEROM

Prednosťou prístroje je všestranné využitie, ktoré začína peelingom, vyčistením pleti a následným liftingom na omladenie polkožky.

Kavitačný peeling (ultrazvukový peeling) je systém pre hlbokú regeneráciu kože bez vedľajších účinkov. Tento postup spočíva v čistení pleti ultrazvukových vĺn, čím umožňuje presné odstránenie prebytočného mazu z pórov a vlasových folikulov, čiernych bodiek a baktérií. Tento prístroj umožňuje hlbokú regeneráciu kože prostredníctvom rýchleho a efektívneho čistenia obnovy a vo veľkých hĺbkach s evidentným výsledkom. Viditeľným spôsobom je koža obnovená a svieža.

Skin scrubber vykonáva tieto funkcie:

Exfoliácia – povrchový peeling – jej cieľom je odstránenie odumretých buniek, odstránenie zvyšného mazu, baktérií, toxínov z povrchu pokožky.

Cleansing – hĺbkové čistenie – čistenie pokožky ako povrchovo tak aj v hlbších vrstvách, ktoré pomáha odstrániť nečistoty a šetrným spôsobom uľahčuje hĺbkové čistenie. V niektorých prípadoch je to dokonalá náhrada za klasické manuálne hĺbkové čistenie. Pleť po hĺbkovom čistení nie je podráždená. Čiastočne táto funkcia pomáha aj pri pigmentových škvrnách vďaka svojim bieliacim účinkom.

Tonizácia – pri tejto funkcií sa využíva mikromasážny účinok ultrazvukovej sondy. Revitalizuje a dynamizuje pokožku a viditeľné výsledky sú hlavne pri vráskach. Zlepšuje sa mikrocirkulácia v tkanivách, okysličenie buniek a penetrácia účinných látok.

Lifting a vpravovanie látok – je to aktívna kombinácia ultrazvuku a ionoforézy na vpravovanie účinných látok. Pri vhodne zvolenom produkte, dochádza hneď po prvom sedení k výraznej hydratácií, k zjemneniu vrások a vypnutiu pleti.

Počet potrebných ošetrení záleží na stave pokožky každého klienta a na jeho požiadavkách. Všeobecne sa však doporučuje 4-6 ošetrení, pričom medzi ošetreniami by mala byť pauza 14-20 dní. Následné udržiavacie šetrenia umožňujú zachovanie dosiahnutých výsledkov.

Upozornenie!
Pri použití prístroja nesmiete:

 • byť tehotná,
 • mať kardiostimulátor,
 • trpieť na srdcovo-cievne ochorenia,
 • mať kĺbové preparáty,
 • trpieť epilepsiou,
 • mať vážne kožné ochorenie.

SONOFORÉZA

Sonoforéza je ultrazvukové vstrebávanie aktívnych látok do hĺbkových vrstiev pokožky. Pri tomto procese sa do tkaniva pomocou zvukových vĺn dostávajú molekuly medikamentu. Pomocou sonoforézy sa dá dosiahnuť veľká rada kozmetických efektov. Vibráciou tkaniva vzniká trenie, ktoré vedie k prehriatiu svalstva. Toto prehriatie spôsobuje uvoľnenie svalov, prekrvenie a redukuje a rozbíja krvné zrazeniny.

Zlepšuje metabolizmus a cirkuláciu krvi a tým okysličuje bunky pokožky a spomaľuje únavu buniek. Dobre okysličené bunky starnú pomalšie a pleť si dlhšie zachováva mladistvý výraz. Stimuluje produkciu nových zdravých mladých buniek pokožky. Ultrazvuková vlna má priaznivý účinok na cirkuláciu krvi a lymfy, zlepšuje obranyschopnosť organizmu, uvoľňuje svalové napätie, zmierňuje bolesť. Pleť po ošetrení pôsobí vyživene, pružne a žiari.

 • napomáha novotvorbe nových mladých buniek
 • zlepšuje okysličenie pleti
 • zlepšuje metabolizmus buniek
 • pomáha vyrovnať farebné nerovnosti, zjednocuje tón pleti
 • napomáha pleti absorbovať maximum živín z kozmetických prípravkov
 • rozpúšťa podkožný tuk
 • odstraňuje nahromadenú vodu a toxíny z buniek a medzibunkových priestorov
 • pomáha pri redukcií tmavých kruhov pod očami odstraňovaním nahromadeného tmavého pigmentu v očnom okolí, očné okolie je po procedúre celkovo prejasnenejšie
 • odstraňuje opuchy a vačky pod očami odstraňovaním nadbytočnej vody z medzibunkových priestorov

Priebeh ošetrenia sonoforézou:

 • odlíčenie
 • tonizácia
 • nanesenie séra (kyselina hyalurónová, proteíny, kolagén, elastín, vitamíny)
 • prístrojové ošetrenie ultrazvukovým prístrojom (10- 20 minút)
 • vmasírovanie hydratačnej kúry do pleti

GALVANIZÁCIA – IONTOFORÉZA

galvanizaciaLuxusné kozmetické ošetrenie pleti s galvanizáciou tváre, krku a dekoltu. Ošetrenie na spevnenie pleti, ktoré vyhladí jemné vrásky a hydratuje Vašu pleť. Pleť znovu získa mladistvý vzhľad!

Účinky Galvanizácie sú viditeľné už po 1. ošetrení, vďaka čomu si vyslúžila aj ľudové označenie „žehlička na vrásky“

Galvanické ošetrenie revitalizuje kožné tkanivo, účinne detoxikuje a vyživuje pleť. Spolu s týmto účinkom je navyše aj najdokonalejším anti-age systémom, ktorý poskytuje výborné výsledky v boji proti vráskam. Či už vás trápi znečistená pleť, nevzhľadné vrásky a problematická pleť, galvanické ošetrenie pleti v okamihu dokáže podporiť pevnejší a tonizovanejší vzhľad vašej tváričky, zredukovať známky starnutia a minimalizovať stres a denné vplyvy prostredia.

Táto kozmetická procedúra spočíva v používaní galvanických elektród pod povrchom pokožky, čím sa stimuluje, prekrví a bude pevnejšia. Jej cieľom je vyzerať už po prvom použití sviežejšie a viditeľne mladšie. Funguje na základe galvanického prúdu, ktorý na základe pozitívneho a negatívneho nabitia povzbudzuje bunky k lepšej aktivite.

1. krok – prebieha tu detoxikácia pokožky a uvoľnenie pórov

 • nanesenie čistiaceho pleťového gélu, ktorý na seba viaže nečistoty v hĺbke pokožky, pracuje na základe negatívne nabitých pólov
 • vyhladzuje a upravuje kvalitu pleti.

2. krok – zabezpečuje výživu pleti, viditeľne spomaľuje známky starnutia

 • nenesenie špeciálneho séra, ktoré sa galvanizáciou vpracuje hlboko do pokožky
 • odbúrava známky stresu, oživuje a posilňuje unavenú pleť podporujúc jej bunkovú energiu.
 • obohacuje pleť hydratáciou a zanecháva ju s pocitom úžasnej hebkosti, čistoty a osvieženia.

Tento zákrok nebude vôbec bolestivý, naopak budete pociťovať príjemné pocity. Využitie galvanizácie nie je len pri omladzovaní pokožky. Pomôcť si ním môžete aj pri kožných ochoreniach. Výborne totiž pôsobí na niektoré druhy ekzémov, musíte však váš stav odkonzultovať najprv s odborníkom.

Rovnako výborné výsledky zaznamenali aj pri jeho používaní pri mladých ľuďoch s akné. Pomôcť si ním môžete aj pri celulitíde, pretože žehličku môžete použiť na rôznych častiach tela. Taktiež ak máte červené fľaky, zaznamenáte ich výrazný úbytok.

Výhodou je, že žehlička nespôsobuje začervenanie pokožky a môžete si dokonca hneď po jej použití naniesť aj mejkap.

Účinky ošetrenia:

 • minimalizujete viditeľnosť jemných až hlbokých línií v okolí vašich úst, očí a čela a to už v priebehu 4 týždňov (odporúčame 6 aplikácií)
 • pomôžete pleti zotaviť sa zo stresu a oživiť ju
 • podporujete jej pevnosť a žiarivosť
 • odstránite opuchy a kruhy okolo očí
 • pôsobí na svaly v oblasti tváre a krku, čím sa výrazne zoštíhľuje tvár a krk
 • odstraňuje nežiaduce jazvičky, napr. po akné, rôzne červené fľaky a iné farebné nerovnosti
 • je vhodná pri rozličných kožných problémoch, napr. lupienka, rôzne ekzémy
 • je vhodná pre staršie osoby, aj pre osoby veľmi mladé s akýmkoľvek typom pleti
 • podporuje pevnosť a zlepšenie jemnosti vašej pokožky

DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRÁZIA

diamantova_mikrodermabrazia2Diamantová mikrodermabrázia je kreatívnym vylepšením mikrokryštalickej dermabrazie. Diamantová mikrodermabrazia je nechirurgická procedúra pre obnovu pleti s použitím sterilných hlavíc, ktoré obrusujú alebo trú najvrchnejšiu vrstvu pokožky.

Táto procedúra odstraňuje zvyšky pokožky, nedostatky, škvrny, vrásky a nežiadanú pigmentáciu spôsobenú slnkom. Rozumné použitie diamantovej mikrodermabrazie spolu s pleťovými produktami, ktoré sa dostanú cez najvrchnejšiu vrstvu pokožky až k dermisu, pomáhajú doplniť prírodné živiny, obnoviť aktivitu buniek a zlepšiť zdravie pokožky. Výsledkom ošetrenia mikrodermabrazie je zdravá, žiarivá a krásna pleť.

Výsledky ošetrenia

 • ideálne pri ošetrení jazvičiek, striách a pigmentových fľakoch
 • výborné výsledky pri problematickej a mastnej pleti
 • hĺbkový peeling
 • ošetrenie akné a akné jazvičiek
 • ošetrenie očných mimických vrások
 • podtlaková masáž s okamžitým výsledkom
 • ošetrenie pred Laser a IPL ošetrením ako aj pred aplikáciou Botoxu

Nedoporučujeme pri

 • ochorení srdca
 • kardiostimulátore
 • epilepsii
 • tehotenstve
 • liečbe akéhokoľvek druhu rakoviny

LASEROVÉ OŠETRENIE PLETI – BIOSTIMULAČNÝ LASER

biostimulacny_laserBiostimulačný kozmetický laser je určený na ošetrenie rôznych typov pleti, čo je dané antibakteriálnymi a omladzovacími účinkami. Je vhodný na problematickú, aknóznu pleť, zrelú pleť s prejavmi vrások a tiež regeneráciu pokožky. Laserová sonda využíva výsledky dlhoročných výskumov, ktoré umožňujú použitie na terapeutické a kozmetologické ošetrenia.

Účinky biostimulačného lasera:

 • anti-age pôsobenie na pleťové bunky
 • hydratácia
 • okysličenie
 • spevnenie kolagénových tkanív
 • regenerácia buniek
 • protizápalové a antibakteriálne pôsobenie
 • vyhladenie menších vrások

Frekvencia ošetrení:

Podľa potreby 1 až 2 razy do týždňa, pri regenerácii aspoň raz do mesiaca.

OXYGENOTERAPIA

oxygenoterapiaPištoľ na kyslíkový lifting

Oxygenoterapia + kyslíková mezoterapia + lifting + kyslíkový koncentrátor. Až 90% našej energie získavame z kyslíka. Nie zo vzduchu, ale z kyslíka. Vzduch obsahuje 21 % kyslíka, 78 % dusíka a 1 % oxidu uhoľnatého, argónu, hélia a ostatných plynov. Oxygenoterapia zvyšuje príjem kyslíka až na úroveň 90 – 95 % vdychovaného vzduchu. Oxygenoterapia + kyslíková mezoterapia.

OXY SKIN OLIVE-Oxygenoterapia + kyslíková mezoterapia-lifting + kyslíkový koncentrátor

oxygenoterapia2OxySkin-Oxygenoterapia

Oxygenoterapia+kyslíková mezoterapia+lifting+kyslíkový koncentrátor.Až 90 % našej energie získavame z kyslíka. Nie zo vzduchu, ale z kyslíka. Vzduch obsahuje 21 % kyslíka, 78 % dusíka a 1 % oxidu uhoľnatého, argónu, hélia a ostatných plynov. Oxygenoterapia zvyšuje príjem kyslíka až na úroveň 90 – 95 % vdychovaného vzduchu. Oxygenoterapia + kyslíková mezoterapia.

Čo je to kyslíkový lifting – mezoterapia?

Kyslíková mezoterapia je neinvazívna bezbolestná metóda ošetrenia tváre a dekoltu, pri ktorej sa pomocou tlakovej pištole a prúdu kyslíka vpravujú do hlbokých vrstiev pokožky účinné látky. V pokožke tak dochádza k zrýchleniu obnovy buniek a pleť ostáva svieža, jasná a hydratovaná.

Ako kyslíková mezoterapia funguje?

oxygenoterapia3Pri tejto metóde je vstrekovaný 95 % kyslík, liečebné séra, vitamíny a iné regeneračné látky pod tlakom hlboko do pokožky. Zmeny sú viditeľné už pri prvom ošetrení, pleť je pevnejšia, mladistvejšia a napnutejšia. Zákrok je veľmi príjemný a úplne antialergický. Je vhodná pre ženy a mužov, ktorí chcú mať tvár mladšiu a zdravšiu, ale bez chirurgických zákrokov.

Kombinácia kyslíka a špeciálnych produktov pôsobí na pokožku ochladzujúcim účinkom, čo spôsobuje dynamizáciu kapilárneho obehu, a tento proces spôsobuje tzv. “regeneračný šok”, pri ktorom dochádza k prirodzenému zrýchleniu obnovy buniek.

Kyslíkový rozprašovač OxyGen zdokonaľuje účinnosť regeneračných látok, ktoré sa vďaka aplikátoru dostávajú do hlbších vrstiev pokožky.

Kyslíkové ošetrenie je nezabudnuteľný zážitok, pocit pohody a zdravia.

oxygenoterapia4Pre koho je toto ošetrenie vhodné?

Je najmä pre ľudí, ktorí sú silne unavení, veľa fajčia, majú zvädnuté pokožku, zlú farbu pleti, nepravidelnú pigmentáciu a sú vystavení stresu.

Výsledky

Ošetrenie Vám pomôže redukovať známky starnutia, poškodenia pokožky slnečným žiarením, vyrovnať suchú a mastnú pokožku a lieči akné. Kyslíková mezoterapia umožňuje doplniť chýbajúci kyslík a vrátiť pokožke pocit sviežosti, jasnosť a zdravý vzhľad.

Toto ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a nemá vedľajšie účinky.

Účinky

 • omladenie pleti a podpora tvorby kolagénu,
 • vypínací efekt,
 • regenerácia bunkovej štruktúry a postupné spevňovanie pleti,
 • redukcia pigmentových a stareckých škvŕn,
 • dokonalá hydratácia pokožky,
 • odstraňuje odumreté bunky z povrchu kože, pleť je celistvá a hladká,
 • má pozitívny vplyv na liečbu akné,
 • odstraňuje stopy únavy a stresu,
 • vyhladzuje drobné mimické vrásky a redukuje hlboké vrásky

oxygenoterapia6Oxygenoterapia je liečebná a regeneračná metóda založená na inhalovaní zvýšenej koncentrácie kyslíka. Kyslík okysličuje krv a tá dodáva potrebné živiny do celého organizmu. Priaznivo ovplyvňuje fyzickú aj psychickú kondíciu, posilňuje imunitný systém a spomaľuje procesy starnutia.

Oxygenoterapia je metóda používaná v medicíne viac ako sto rokov. Kyslík je nevyhnutný v procese metabolizmu buniek a následne okysličovanie tkanív je dôležité pre všetky normálne fyziologické funkcie. Oxygenoterapia pôsobí na celý organizmus, nie len na orgány choré. Ide o komplexnú liečbu, pri automatizovanom podávaní O2 absolútne bezpečnú a univerzálne použiteľnú.

Vzduch, ktorý dýchame obsahuje približne 21 % kyslíka. Zvýšením koncentrácie O2 vdychovaného vzduchu, dochádza automaticky k navýšeniu koncentrácie kyslíka v krvnej plazme. Zvýšenie parciálneho tlaku kyslíka v krvi vedie k zvýšeniu prietoku krvi kapilárnym riečiskom, a tým i k efektívnejšej distribúcii kyslíka tkanivám. Niektoré problémy ako poruchy pamäte, zníženie výkonu, spomalené reakcie, kvalita zraku a sluchu, rovnako ako migrény alebo predčasné starnutie, sú často dávané do súvislosti s nedostatočným prekrvením organizmu. Zvýšením dodávky kyslíka tkanivám, sa zlepšuje účinok obranných mechanizmov a urýchľuje rast a regenerácia organizmu.

Oxygenoterapia fuguje aj ako prevencia ochorení. Pri nedostatku kyslíka v tele, organizmus trpí deficitom energie. Tento stav je možné rýchlo a efektívne zvrátiť intenzívnym prísunom kyslíku a tak dodaním kapiláram a následne tkanivám celého organizmu potrebnú vitalitu.

Terapia

Na dosiahnutie želaných efektov je oxygenoterapiu, čiže vdychovanie zvlhčeného kyslíka, odporúčané absolvovať viackrát. Minimálne účinná frekvencia je 5 až 10 sedení. Jedna terapia trvá 30 minút. Počas terapie klient zažíva pocity celkového upokojenia, zlepšuje sa dych a ustupuje únava. Význam vdychovania koncentrovaného kyslíku spočíva v spomalení procesu fyzického a mentálneho starnutia.

oxygenoterapia7Účinky

 • Pôsobí priaznivo na psychiku
 • Posilňuje imunitný systém pri infekciách a celkovom chronickom oslabení organizmu
 • Zlepšuje energetický stav organizmu
 • Zlepšuje fyzickú a psychickú výkonnosť
 • Oxygenoterapia je vhodná po náročnej fyzickej či psychickej záťaži
 • Zlepšuje stav po prekonaní choroby alebo počas jej akútneho štádia
 • Zvyšuje výkonnosť svalov i mozgu
 • Zlepšuje prekrvenie tkanív a orgánov
 • Priaznivo pôsobí pri celkovej únave a chronickej vyčerpanosti organizmu
 • Znižuje nepriaznivé dôsledky nevhodného životného štýlu
 • Priaznivo ovplyvňuje liečbu ochorení centrálnej nervovej sústavy, kardiovaskulárneho systému, ochorenia tráviacej sústavy, urologické, gynekologické a onkologické ochorenia i ochorenia pohybového aparátu.
 • Preventívne pôsobí proti nádorovým ochoreniam
 • Zmierňuje nežiaduce účinky užívania liekov
 • Spomaľuje proces starnutia
 • Zbavuje vrások
 • Zmierňuje až odstraňuje prejavy celulitídy
 • Zásadným spôsobom (vedecké štúdie) predlžuje život

Až 90 % našej energie získavame z kyslíka. Nie zo vzduchu, ale z kyslíka. Vzduch obsahuje 21 % kyslíka, 78 % dusíka a 1 % oxidu uhoľnatého, argónu, hélia a ostatných plynov. Oxygenoterapia zvyšuje príjem kyslíka až na úroveň 90 – 95 % vdychovaného vzduchu.

Použitie-aplikácia:

 • Omladenie pleti, odstránenie chyb tváre, zmenší veľké póry vlasov
 • Hlboko vyčisti a zlepši pružnosť a tonus pokožky
 • Odstránenie jaziev, odstránenie jaziev spôsobených liečbou laserom, vypaľovaním, operáciou atď.
 • Odstránenie vrások, odstraňuje jemné linky, vrásky a rozšírené žilky.
 • Odstraňuje akné, komedóny, čierne bodky a jazvy z akné, bráni zápalu.

Dosiahnuté výsledky:

 • Fototerapia celého tela, omladenie pleti
 • Minimalizuje vrásky a jemné linky
 • Redukuje poranenia na nohách
 • Zjemňuje a spevňuje pokožku
 • Uzdravuje poškodenú pokožku
 • Uzdravuje a zabraňuje akné
 • Stimulácia a regenerácia kolagénu
 • Aktivuje bunky fibroblastov, ktoré vytvárajú kolagén a elastín
 • Stimuluje zvýšenie prietoku krvi, regeneráciu, obeh a okysličovanie
 • Lieči kožné škvrny
 • Redukuje zhoršovanie pokožky
 • Zvlhčuje pokožku, čo pomáha vypĺňať pokožku
 • Detoxikácia organizmu
 • Pomáha pri nepravidelnej pigmentácií
 • Zvyšuje cirkuláciu
 • Redukuje hnedé škvrny produkujúce melanín
 • Redukuje veľkosť pórov
 • Redukuje hrubosť pokožky
 • Redukuje celkové začervenanie, návaly horúčavy, rozšírené kapiláry

HIFU THERAPY – ULTHERAPIA!
– ošetrenie vysokofrekvenčným fokusovaným ultrazvukom!

Ulterapia (ošetrenie vysokofrekvenčným fokusovaným ultrazvukom – Hifu) predstavuje v súčasnosti najmodernejšiu metódu v oblasti liftingu tváre a podpory obnovy kolagénu. Hifuterapia je alternatíva chirurgického faceliftingu s prirodzeným výsledkom. Táto metóda je schopná pôsobiť až v hlbokých vrstvách dermis. na úrovni SMAS/. Vďaka tomu možno dosiahnuť vynikajúce výsledky ošetrenia. Prístroj ponúka využitie rôznych frekvencií v jednotlivých hlaviciach a teda aj ošetrenie tkaniva v rôznych hĺbkach, čím môžeme docieliť jedinečný efekt.
Vďaka tomu možno dosiahnuť vynikajúce výsledky ošetrenia.

Prístroj novej generácie Ulterapia – Hifu pracuje na princípe riadeného vysoko intenzívneho fokusovaného ultrazvuku, ktorý preniká aj do tých najhlbších vrstiev kože, kde stimuluje kolagén. Jedinečne pôsobí vo vrstvách pokožky, ktoré boli zatiaľ dostupné iba invazívnymi zákrokmi. Ošetrenie sa vykonáva bez poškodenia kožného povrchu, a tým patrí Hifu k najúčinnejším v oblasti neinvazívnych estetických ošetreni.

Prístroj vygeneruje ultrazvukovú energiu a prenesie ju do cieľových tkanív. Energia z tohto prístroja dokáže pôsobiť ako na dermis, tak aj do vrstvy SMAS (väzivové svalové tkanivo pod dermis) a ošetruje tak pokožku nielen na jej povrchu, ale komplexne a do hĺbky. V tkanivách sa táto energia zmení na energiu tepelnú. Prístroj vyvolá tepelnú koaguláciu vo vrchných i hlbokých vrstvách pokožky a prístroj vyvolá tepelnú koaguláciu vo vrchných i hlbokých vrstvách pokožky a podkožných tkanivách. Tukové tkanivo je rozdelené na jednotlivé bunky, ktorých bunkové steny následne popraskajú a následne sa vyprázdni ich obsah (tuky a triglyceridy) a rozrušia sa väzivové prepážky medzi tukovými bunkami. Tuková vrstva je teda narušená a postupne je z tela odstránená prirodzenými procesmi. Táto koagulácia vedie k regeneračným procesom v ošetrenom tkanive.

Vďaka tomu sa pleť vypne, získa výraznejšie a pevnejšie kontúry, tvaruje sa postava, dochádza k rejuvenizácii pleti a pleť sa zbavuje nevzhľadnej celulitídy. Ošetrenie sa dá vykonávať všade, kde je žiadúce spevnenie väzivovo-svalovej podkožnej štruktúry. okrem tváre sa zameriavame aj na podbradok , krk, dekolt, poklesnutú kožu na vnútorných stehnách, v okolí kolien, brušné partie a zadoček.

Podľa danej ošetrovanej oblasti sa pod presnou ultrazvukovou kontrolou do pokožky vysielajú impulzy riadeného ultrazvuku v 2 až 3 hĺbkových úrovniach od 1 ného milimerta až po 4,5 milimetra pod pokožku a do SMAS vrstvy. Pri ošetrení sa prechádzajú hlboké aj menej hlbšie vrstvy pokožky. Zákrok trvá podľa rozsahu ošetrovanej oblasti od cca 30 až do 70 minút. Ošetrenie je mierne nepríjemné, avšak pri zvýšenej citlivosti klientky je možné aplikovať lokálne anestetikum. Po ošetrení môže pretrvávať jemné začervenanie, ktoré trvá iba krátku dobu, môže sa objaviť jemný opuch a citlivosť v ošetrenej oblasti, modriny sa vyskytujú iba ojedinele.

Výsledky sa dostavujú v priebehu niekoľkých týždňov, úplne by sa mali dostaviť do 4-6 mesiacov, výsledky z ošetrenia pretrvávajú niekoľko rokov. Vaša pleť je po ošetrení vypnutá, kontúry tváre sú spevnené a podvihnuté, pri ošetrení očného okolia a čela sa otvorí oko a pozdvihne obočie .

Odporúčame na udržanie dosiahnutého výsledku opakovať ošetrenie približne po pol roku , alebo po roku, v záviśosti od štádia ochabnutosti pleti na podporu cieleného efektu.

Ošetrenie spodnej časti tváre pôsobí na oblasť podbradku a dolnú časť líc, čím ich pozdvihne a vašu pleť krásne vypne.

CARBON LASER PEEL / karbonový peeling/

Ide o najmodernejšie laserové ošetrenie tváre pomocou karbónovej masky a laserového prístroja.

– Tóning – na zjednotenie pleti /vybieli škvrny, pehy a vyhladí jemné vrásky/
– na píling bez karbónu
– režim na odstránenie tetovania – postupné a mierne
-na čistenie pomocou karbónovej masky
– na odstránenie drobných tmavohnedých pieh, pigmentácií

Laserové čistenie pleti je vhodné aplikovať celoročne – ideálne po lete, kedy sú póry pokožky po letnom slnení zanesené a upchaté. Dokáže účinne vyčistiť akýkoľvek typ pleti.

Najspoľahlivejšia metóda z vyššie uvedených programov je píleng cez karbónovú masku. Karbónový gél sa v tenkej vrstve nanesie na tvár a následne sa ošetrí laserom. Karbón v tomto prípade pôsobí ako akcelerátor tepla, t.j. zvyšuje účinok laserových lúčov a zároveň, keďže je vtieraný do pórov, účinne vyčistí všetky póry v danej lokalite pokožky/ zbaví ich mastnoty a nečistoty/. Následne aplikujeme ešte kolagénovú, a vitamínovú masku.

– hlboké čistenie pórov od séby/ kožného mazu/
– stiahnutie rozšírených pórov
– odstránenie odumretých buniek epidermis
– laserová energia stimuluje kolagén ako pri rejuvenizácii
– zjednotenie tonu pleti
– laser pôsobí antibakteriálne, – zlepšuje a redukuje akné
– redukuje kožné hyperpigmentácie, škvrny, melasma
– zosvetľuje pokožku
– spevňuje pokožku
– redukcia jemných vrások
– omladenie pleti

Ošetrenie trváva cca 40 – 60